Vítejte na našem E-shopu - Drogerie Telnice

Swirl rozpustné papírky s pracím přípravkem Universal Tropical 20ks

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 553
Značka: Swirl
79 Kč / ks
Kategorie: VŠECHNY PRODUKTY
? Swirl rozpustné papírky s pracím přípravkem Universal Tropical 20ks:
Ubrousky na praní
Novinka Tip

wirl rozpustné prací ubrousky pro univerzální praní - 20 pracích dávek vůně Tropical

speciální prací ubrousky, které jsou plně rozpustné a jsou vhodné pro univerzální praní. Ubrousek je plná náhrada pracího gelu nebo pracího prášku. Tento ubrousek používejte jako plnohodnotnou náhradu na praní bílého i barevného prádla. Jeden ubrousek je jako jedna prací dávka pro až 5Kg prádla při běžném znečištění. V případě silného znečištění nebo tvrdé vody je vhodné použít 2ks pracích ubrousků.

Tato revoluční novinka se velice snadno používá, stačí pouze vložit ubrousek do bubnu pračky a následně vložit požadované prádlo a zvolit si svůj oblíbený prací program. Pro provonění je vhodné přidat svou oblíbenou aviváž, parfém na praní nebo prací perly.

Univerzální ubrousky na praní nebsahují žádné plasty a jsou vyrobené pouze z výtažků účinných látek bez jakýchkoliv příměsí, barev a balastních látek. Ubrousky s pracím detergentem jsou opravdovou revolucí. Jedno balení, které obsahuje až 20 pracích dávek váží pouhých 100g. Při porovnání s běžným pracím přípravkem ve formě gelu nebo prášku můžeme konstatovat, že váží minimálně 1,7Kg. Již nemusíte mít obavu z vysypání pracího prášku nebo rozlití pracího gelu.

Ubrousky jsou vhodné pro všechny druhy automatických praček i pro ruční praní.

Zpět do obchodu